23. 3. 2024

10:00 - 15:00

Swap pro maminky a tatínky v nouzi

🌞Další Swap pro maminky a tatínky v nouzi se uskuteční v sobotu 23. 3. 2024 od 10 do 15 hodin na Sile Jihlava (u městského vlakového nádraží).
🌞Swap pořádá Martina Moravcová ve spolupráci se Silo Jihlava a Food Not Bombs Jihlava.
Co přinést?
🍎🍼🍞potraviny pro děti a dospělé (nesmí být otevřené, prošlé či zkažené): sušené dětské mléko, dětské kaše a kapsičky, přesnídávky, příkrmy, dětskou krupičku, ovesné vločky, konzervy, toastový chléb, čerstvé ovoce a zeleninu. Ale také trvanlivé potraviny: těstoviny, rýži, mouku, luštěniny, cukr, olej, kompoty, ovocné čaje pro děti, kávu, šťávu, polévky v pytlíku, jídla v sáčku, trvanlivé mléko, med, piškoty a něco sladkého na zub pro radost.
🛀🧻🪣drogerii: dámské hygienické prostředky, dospěláckou i dětskou kosmetiku, pleny (i látkové) a vlhčené ubrousky pro děti, dezinfekční a úklidové prostředky, prací prášky pro děti, toaletní papír.
👗👗👗oblečení: pánské velikost S, dětské oblečení pro kluky a holky pouze velikost od 8 do 12 let, deky, ručníky, osušky.
🪙🎁✉️dárkové poukazy a stravenky: můžete darovat dárkové poukázky na nákup v obchodních řetězcích, obchodech či lékárnách. Za tyto poukázky nakoupíme přesně to, co budou rodiče a jejich děti aktuálně potřebovat. Vše půjde pouze na pomoc maminkám a tatínkům v nouzi.
❌❌❌Co nepotřebujeme (z důvodu omezené skladovací kapacity): léky a prošlé či otevřené potraviny, dámské oblečení a boty, hračky, dětský nábytek, kočárky, nosítka, ohrádky, dětské sedačky, peřiny a polštáře, záclony a ubrusy.
Co za to na výměnu?
👉♻️🫖Pokud nám donesete věci pro maminky a tatínky v nouzi, my vám za to výměnou nabídneme zákusek, cukroví, kávu nebo čaj.
Nehodí se vám termín? Napište nebo zavolejte Martině Moravcové na telefon +420 606 021 677 a domluvíte společně čas, který se vám hodí na předání věcí.

Adresa: Chlumova 35, Jihlava

© 2023 SILO – Komunitní centrum Jihlava | JelenStudio.cz webdesign