27. 6. 2024

17:00

Plénum Silo Jihlava: otevřená společná schůze

Přijďte na druhé letošní plénum, společnou schůzi všech, kteří mají zájem podílet se (i jen malou částí) na chodu komunitního a kulturního centra Silo Jihlava.
 
Budeme se bavit hlavně o tom, jak stavba Centrálního dopravního terminálu, která by měla v okolí Sila započít na podzim 2024, ovlivňuje naše přemýšlení o budoucnosti, a jaké jsou naše možnosti…
 
Přijde vám, že nemáte dostatek informací o situaci a potřebujete se doptat před samotnou schůzkou? Budeme k dispozici od 16:30 na vaše případné dotazy.
 
Sejdeme se u ohniště.

…………………………………………..
Kdo jsme?
Jsme udržitelně a kulturně smýšlející horizontálně řízená komunita. Rozhodnutí přijímáme společně, a fungujeme na bázi pracovních skupin a menších týmů. Každý měsíc se scházíme na společné schůzi všech na tzv. plénu.
 
Naše vize je usilovat o uvědomělý, ohleduplný a udržitelný svět bez násilí. Svět, kde jsou si lidé rovni, respektují sebe i přírodu, a kde se mohou svobodně bavit a rozvíjet svůj potenciál.
 
Naší misí je vytvářet v Jihlavě komunitu a prostor otevřený všem, kdo souzní s hodnotami komunity bez ohledu na věk a původ. Společně podporujeme kulturu, kreativitu, sdílení a spolupráci, a budujeme bezpečné místo v centru města pro (sebe)rozvoj i zábavu.
 
Jsme dobrovolnická komunita. Rádi do našich řad přijmeme další lidi, kteří mají chuť starat se o kulturní památku, a dále komunitní centrum rozvíjet. Záleží hlavně na tom, co vás baví a co máte rádi. Tvoříme v několika pracovních skupinách, do kterých se můžete přidat (např. zahrádka, produkce, PR, finance, dělníci, skupina pro děti, knihovna,…).

Adresa: Chlumova 35, Jihlava

© 2023 SILO – Komunitní centrum Jihlava | JelenStudio.cz webdesign