14. 12. 2023

8:00 - 16:00

Předvánoční swap pro maminky a tatínky v nouzi

🎄Předvánoční Swap pro maminky a tatínky v nouzi se uskuteční 14.12.2023 od 8 do 16 hodin na Sile Jihlava (u městského vlakového nádraží). 🎄Swap pořádá Martina Moravcová ve spolupráci se Silo Jihlava a Food Not Bombs Jihlava.
Co přinést?
🍎🍼🍞potraviny pro děti a dospělé (nesmí být otevřené, prošlé či zkažené): dětské kaše a kapsičky, přesnídávky, příkrmy, dětskou krupičku, sušené dětské mléko, ovesné vločky, konzervy, toastový chléb, čerstvé ovoce a zeleninu. Ale také trvanlivé potraviny: těstoviny, rýži, mouku, luštěniny, cukr, olej, kompoty, ovocné čaje pro děti, kávu, šťávu, polévky v pytlíku, jídla v sáčku, trvanlivé mléko, med, piškoty a něco sladkého na zub pro radost, domácí kompoty a přesnídávky.
🛀🧻🪣drogerii: dámské hygienické prostředky, dospěláckou i dětskou kosmetiku, pleny a vlhčené ubrousky pro děti, dezinfekční a úklidové prostředky, prací prášky, toaletní papír.
👖🥾👕oblečení a deky: pánské a dětské oblečení a boty, deky a malé polštářky.
🪙🎁✉️dárkové poukazy a stravenky: můžete darovat dárkové poukázky na nákup v obchodních řetězcích, obchodech či lékárnách. Za tyto poukázky nakoupíme přesně to, co budou rodiče a jejich děti aktuálně potřebovat. Vše půjde pouze na pomoc maminkám a tatínkům v nouzi.
❌❌❌Co nepotřebujeme (z důvodu omezené skladovací kapacity): léky a prošlé či otevřené potraviny, dámské oblečení a boty, hračky, dětský nábytek, kočárky, nosítka, peřiny a velké polštáře, záclony a ubrusy.
Co za to na výměnu?
👉♻️🫖Pokud nám donesete věci pro maminky a tatínky v nouzi, my vám za to výměnou nabídneme teplou polévku, zákusek, cukroví, kávu, čaj nebo horký domácí hruškový mošt. Vše vám s láskou uvaří pořadatelka swapu Martina Moravcová a Food Not Bombs Jihlava. Každý darující od nás také dostane malý dáreček jako poděkování. PS: Dobroty vám zabalíme i s sebou!
Nehodí se vám termín? Napište nebo zavolejte Martině Moravcové na telefon +420 606 021 677 a domluvíte společně čas, který se vám hodí na předání věcí.

Adresa: Chlumova 35, Jihlava

© 2023 SILO – Komunitní centrum Jihlava | JelenStudio.cz webdesign