18. 5. 2024

19:00 - 21:00

Vojta violinist trio

Srdečně Vás zveme na koncert, který rozehřeje vaši duši a rozpohybuje vaše těla.

Vojta Violinist je šumavský rodák, který procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci. Za pomocí looperu tvoří skladby, ve kterých kombinuje housle, didgeridoo, řecké buzuki, flétny a perkuse do nádherných skladeb ve fúzi Keltské, Ethno a World music.
Zní to téměř jako by hrála celá kapela.

🎻 A tentokrát s ním celá kapela skutečně bude. Spolu s Myrith, která svým hlasem rozezní vaše srdce a s Viktorem, který svou hrou na bubny nenechá nikoho jen tak sedět, Vás vezmou do světa netradičních melodií a rytmů.
Budete vnímat hory, řeky, vzdálené cesty i letícího sokola nad lesem…

❤︎ Tato jedinečná hudba vás roztančí i dojme
Více slov o kapele:
Vojta – je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou. Hraje na housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétnu i perkuse. Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové magie živého loopingu vytváří zvuk, jako by hrála celá kapela.
Myrith – je písničkářka a zpěvačka a Vojtu doprovází svým hlasem a hrou na konga. Společné znění jejich dvojhlasů umocňuje celý zážitek.
Viktor – je bubeník tělem i duší. Vojtu a Myrith doprovází na některých tanečních koncertech. Jeho ohnivý temperament spolu s vytříbeným citem pro rytmus a Vojtovu hudbu způsobí, že brzy roztančí všechny přítomné v sále 🙂.

Můžete si vybrat ze tří druhů vstupenek 🙂
Předprodej zde:
https://vstupenky.vojtaviolinist.com/koncert-jihlava/
Těšíme se na Vás 🙂

Adresa: Chlumova 35, Jihlava

© 2023 SILO – Komunitní centrum Jihlava | JelenStudio.cz webdesign